Dodany: 2014-10-23 10:15:46

 

Koszt kostki brukowej Kostka brukowa jest bardzo popularnym materiałem wykończeniowym na terenie naszych posesji. Jej przewaga wynika z szerokiej oferty dostępnych wzorów, które są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta, bogactwa kolorystycznego, wytrzymałości i odporności na ścieranie oraz stosunkowo niewielkiej inwestycji.

 

Tak naprawdę trudno określić z góry, jaką cenę ma kostka granitowa, bo ma na to wpływ kilka czynników, takich jak producent, przeznaczenie powierzchni (chodniki, podjazdy dla samochodów, alejka w ogrodzie) oraz koszty robocizny firmy wykonawczej. Poza tym kostka granitowa to także inne właściwości, decydujące o ostatecznej cenie.

 

Nie bez znaczenia jest jej wielkość, sposób produkcji (łupana lub cięta) oraz materiał, z jakiego jest wykonana (granit importowany lub z polskich zasobów). Jeśli jednak już zdecydujemy się położyć u siebie kostkę, pamiętajmy, że cena zawsze może podlegać negocjacjom. Tym bardziej, że bez wątpienia kostka granitowa jest inwestycją wartą rozważenia, ponieważ jest niezawodna, praktyczna, trwała oraz estetyczna.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Koszt kostki brukowej
Nick: